Srpski klub Vidovdan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Srpski klub Vidovdan

Forum srpskog i omladinskog kluba Vidovdana
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Domaci ROCK

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
technozi_girl

technozi_girl


Broj poruka : 100
Godina : 37
Location : Linz/Novi-Sad
Datum upisa : 12.04.2008

Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitimeSub Apr 12, 2008 4:59 pm

Moji su drugovi žestoki momci velikog srca
i kad se pije i kad se ljubi i kad se puca
gore, od Alaske do Australije
kad god se sretnemo, uvek se zalije
uvek se završi, s nekom od naših pesama



Da li se slusaju stari poznati hitovi i danas?
Gotivi li omladina nas rock star, i novi ?
Sta vi mislite o tome?

Da li postoje mesta za izlazak ovde u Austriji gde se moze cuti ta vrsta muzike?
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa_bre

Aleksa_bre


Broj poruka : 200
Godina : 42
Location : Линц
Datum upisa : 24.07.2007

Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitimeSre Maj 07, 2008 8:27 pm

Имало је и има и даље доста добрих српских рок група...у аустрији никад нисам доживео да се та врста музике пушта...осим неких јако познатих песма које су настале већ пре 10,15 година.

не знам дали да их сврстам у ту врсту музике...али ајде....357.
Nazad na vrh Ići dole
technozi_girl

technozi_girl


Broj poruka : 100
Godina : 37
Location : Linz/Novi-Sad
Datum upisa : 12.04.2008

Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 8:53 am

Ovde se vecina omaldine recimoo jedno sigurno 70% (nasih naravno) dici sa time kako su oni strasni roker slusaju corbu, hmm a dalje? Gde su ostale grupe, ostali izvodjaci?

Samo te pesme sto su se slusale 80tig mi ovde hah u dijaspori sto bi se reklo smo zarzljali.Tj ne mi ali ljudi koji pustaju muziku ovde. Umesto da idu unapred oni se vracaju u nazad.

Ne kazem da svaki trend moraju da prihvate naravno da nije svaka pesma kvalitetna i dobra ali zasto onda rade kontru?

I masa otupela se lozi na grandovce a sutra nek se ne brine ako mu cerkica na obliznjem cosku vrti tasnicu ili tako nesta slicno.

Danasnje pesme su cista manipulacija, ali neeee ... mi ipak volimo da popiijemo a jos i trljamo te textove pevajuci ih i ne obracajuci paznju na njihovo znacenje. scratch

Gadi mi se sve to aaaaa.
Nazad na vrh Ići dole
Aleksa_bre

Aleksa_bre


Broj poruka : 200
Godina : 42
Location : Линц
Datum upisa : 24.07.2007

Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 7:41 pm

Зашто? Па зато што су у шабанском тренду. А и ти такозвани "наши" кафићи то и желе и то остварају...јер само са тим праве профит. Већином младих хоће да иде у нешто наше...али пошто нечег нормалног скоро нигде нема...иду тамо где им се испира мозак и где се праве индијанци. Ту се онда и млађи пале и тако се тај круг окреће.
Nazad na vrh Ići dole
technozi_girl

technozi_girl


Broj poruka : 100
Godina : 37
Location : Linz/Novi-Sad
Datum upisa : 12.04.2008

Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitimeČet Maj 08, 2008 8:04 pm

Ili sa druge strane sta mi se isto jako gadi
kad se ubiju od alkosa i bracaju flase caste, sta im se nadje pod rukom.... A i pesme neke pre 50 god bzvz
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Domaci ROCK Empty
PočaljiNaslov: Re: Domaci ROCK   Domaci ROCK Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Domaci ROCK
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Srpski klub Vidovdan :: Muzika, Filmovi-
Skoči na: